Na rynku od 2001 roku

Justyna Strysik-Lewandowska

Dyrektor ds. Projektów

Justyna jest absolwentką kierunku Inwestycje Kapitałowe i Strategie Finansowe Przedsiębiorstwa na Uniwersytecie Ekonomicznym w Poznaniu. W latach 2003 -2017 pracowała w dużych grupach kapitałowych takich jak Impel SA, FAM SA i Kino Polska SA zajmując menedżerskie stanowiska. Specjalizuje się w zarządzaniu finansami, fuzjach i przejęciach, restrukturyzacji grup kapitałowych oraz analizie inwestycji. W ramach projektów doradczych zajmuje się przede wszystkim projektami związanymi z analizami due diligence oraz wycenami wartości przedsiębiorstw i innych aktywów.

 

Joanna Bobrowska

Menedżer

Joanna Bobrowska posiada wieloletnie doświadczenie w zakresie doradztwa biznesowego i finansowego. Do jej obowiązków w Grupie mBanku oraz w Grupie Raiffeisen Banku należało przygotowywanie wycen i biznes planów oraz opracowywanie analiz ekonomiczno-finansowych, a także udział w pozyskiwaniu finansowania na rynku publicznym i prywatnym. Joanna Bobrowska ma również doświadczenie na rynku private equity / venture capital oraz w audycie.

 

Ukończyła Uniwersytet Warszawski (Ekonomia) oraz posiada dyplom Executive MBA in International Business University of Bristol.

 

wykonanie www.PolProf.pl